fbpx

Løbsbestyrelsen

Ansatte

Mikkel Hansen: Løbschef

mikkel@elob.dk

Katrine Lund: Kommunikations- og administrativ medarbejder

katrine@elob.dk

Fra Københavns Idræts Forening

Thomas Ringsted: Formand

Nis Maybom

thomas@elob.dk
nis@elob.dk

Fra Københavns Skiklub

Anders Melamis: Næstformand

presseansvarlig

Jakob Ghisler

anders@elob.dk
jakob@elob.dk
Follow by Email
Facebook
YouTube
Instagram